חברת בדק בית - מטרופולין גרופ

חברות בדק בית – למה חשוב לשכור את שירותיהן ?

בית חדש! 🏠

איזה כייף, התרגשות, המשפחה נכנסת, מתמקמת, כל אחד מבני הבית נכנס לחדר משל עצמו, השייך רק לו! הכל טוב ויפה אך פתאום מתגלים סדקים בקירות, אריחי רצפה שבורים במקומות שונים ועוד כהנה וכהנה הפתעות לא ממש נעימות, שאתם לא ממש רוצים אצלכם בבית החדש. אז מה ניתן לעשות על מנת להימנע מאי הנעימות?

שאלה מצוינת עם תשובה מצוינת- מתכננים לרכוש בית / דירה חדשה?

זו הרי הקנייה של החיים שלכם ולכן, הזמינו חברת בדק בית המתמחה בביצוע בדיקות לכלל המערכות. כך תוכלו לדעת בוודאות כי הכל תקין ומוכן לקראת המעבר של המשפחה. 

חברת בדק בית- מה זה?

אז הבנו כי בדק בית הכרחי וחשוב וכעת נבין מה בודקים במסגרת השירות הזה:

  • תקינות מערכות הבית: מים, חשמל.
  • איכות האיטום בכלל הבית.
  • איתור נזילות.
  • ליקויים בריצוף/ טיח/ חיפוי / צבע/ כלים סניטריים.
  • עבודות אלומיניום ונגרות (ארונות המטבח/ חדרי הרחצה).
  • דלתות ופתחים (חלונות וממ"ד).
  • שיפועים במקומות המיועדים כמו גגות וחדרי רחצה (ליד ניקוזים).
  • תו"כ בדיקה מוודא הבודק כי הקבלן עמד בכל התחייבויותיו ללקוח.

אין להקל ראש בבדיקה שכזו ואתם בוודאי לא יכולים ואף לא מוסמכים לעשותה בעצמכם, לכן, רגע לפני שאתם מתמקמים- צרו קשר עם חברת בדק בית ותאמו עם נציג שיבצע את הבדיקה באופן מקצועי.

חברות בדק בית – למה חשוב לשכור את שירותיהן ?             

דמיינו לעצמכם רכב מיד שנייה שקניתם ממש לא מזמן – מה הדבר הראשון שעשיתם לפני שסגרתם את העסקה? הגעתם למוסך שלכם, או למכון בדיקה, על מנת לבצע בדיקת תקינות יסודית לכלל מערכות הרכב וזאת על מנת לוודא כי אכן הרכב תקין ובטיחותי. כך עושות חברות בדק בית- בודקות את תקינות הנכס ואת שלמות כלל המערכות שבו. משונה המחשבה כי בעוד אנשים רבים מודעים לבדיקת הרכב לפני רכישה, אך לא ממש מכירים את המונח "בדק בית" כאשר הם קונים דירה חדשה.

חברות בדק בית מעסיקות בודקים מומחים האמונים על מציאת ליקויים בבתים. כל ליקוי אשר נמצא בבדיקה, נרשם ומתועד תוך פירוט והסבר על הליקוי חומרתו ומיקומו.

 מטרופולין גרופ – חברת בדק בית

כפי שציינו בתחילת המאמר- בדק בית היא אינה בדיקה פשוטה שיכול לבצע כל אחד. מדובר בבדיקה מורכבת אותה צריך לבצע אדם אשר עבר הכשרה ייעודית, תוך הכרה של עולם הבנייה על בוריו.

כאשר אתם שוכרים את שירותיה של "מטרופולין גרופ" אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר בחברה מקצועית אשר גדלה וצמחה מהשטח, ומכירה את כל שלבי הבנייה מתחילתם ועד לסוף הפרויקט.

הניסיון המקצועי שלנו, הביא אותנו לעבוד עם ומול החברות המובילות במשק, תוך שיתוף פעולה בפרויקטים גדולים ומורכבים מאד, כאשר טובת הלקוח היא זו הניצבת בפנינו והחשובה לנו ביותר ועל כך אנו לא מתפשרים!

הצוותים המנוסים שלנו ידאגו ללוות אתכם לאורך כל שלבי הבדיקה הנדרשת, אנו מתמחים בתהליכי בקרה ופיקוח בנייה, תוך הכנת דוחות חוות דעת לביהמ"ש, דוחות תיקונים ועלויות ובמידת הצורך, גם הפנייה והמלצה לעו"ד המתמחים בבדיקות בדק בית.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

חברות בדק בית - מטרופולין גרופ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *